Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theonion

    csendes tag

    Sziasztok
    Samsung syncmaster 931BF monitorom van immár három és fél éve és most először történt olyan, hogy a gép bekapcsolása után nem tudtam bekapcsolni a monitort, mintha nem is kapott volna áramot. Próbálkoztam gép újraindítással, tápkábel ki-be dugdosással, monitor ki-be kapcsolgatással, de mindig legfeljebb annyi történt, hogy egyszer felvillant a monitor bekapcsoló gombja, és aztán abba is maradt. A gépből is kihúztam a monitor kábelét, kontakt sprayvel befújtam, semmi változás. Kipróbáltam másik tápkábellel, semmi. Fél órányi szórakozás után valahogy sikerült elérni, hogy most már ha kihúzom és újra bedugom a tápkábelt, akkor állandóan villog mintha készenléti üzemmódban lenne, de amikor bekapcsolom a gépet ugyanúgy villog tovább. A menüjét sem lehet megjeleníteni, ahogyan a jelet kereső ( analog / digital ) kis ablak sem ugrik már fel a bal felső sarokban.
    Mi lehet a baja?

    U.i.: garancia persze csak 1 éves volt, úgyhogy az 2.5 éve lejárt már...

    u.i.2: eredetileg a samsung topicba írtam, most vetttem észre ezt a topicot. nem tudom a hozzászólás melyikhez kötődik szorosabban. egy mod legyen szíves törölje, amelyiket nem odaillőnek találja.

Új hozzászólás Aktív témák