Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaja

    senior tag

    válasz Ybron #60 üzenetére

    Sziasztok!A következő kérdéssel fordulok hozzátok:a kisfiam elvesztette a zsebkésem(Victorinox Handyman),hát nem vagyok boldog...Mivel napi szinten használtam,mindenképp gondoskodnom kell a pótlásáról.Kinéztem a Victorinox Swiss Champ-ot,ami már többet is tud a réginél,de...Egy órás barátomnál láttam egy vadiúj,gyári dobozos,de régebbi gyártású Wengert,talán az s 54 elődje lehet.Nagyon tetszik a fogó és az olló rugó megoldása a Wengernél,talán jobb a Victorinoxénál.A Handymennél kellett rugót cseréltetnem,mert eltörött.Szeretném kérni a véleményeteket,melyik lenne jobb választás,van e minőségbeli eltérés.Szeretnék egy jó svájci bicskát venni,hosszú távra tervezek.A másik is kb 15 éve volt meg,nagyon hozzámnőtt.A Wengert olcsóbban tudnám megvenni,de a 2000 ft nem dominál a lényeg,hogy szeretnék jót választani.Természetesen tisztában vagyok vele,hogy a Wengert megvette a Victorinox,talán az alkatrész-utánpótlás megoldott ebben az esetben is.Ugyanis a Handyman-ből elhagytam a fogpiszkálót egy ausztriai kirándulás során és egy faluban(!)tudtam venni hozzá egy szakboltban!!!
    Előre is köszi a segítséget,további szép napot!

    EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

Új hozzászólás Aktív témák