Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz gyapo11 #12228 üzenetére

    Tegnap a havernál gyors hibakereséshez a balta nem lett volna jó. Már fél napja kereste a problémát. Öreg még alumínium vezetékes ház. 3 fázisá dugókat is kellett cserélni (16 /32). Mikorra hozta a blankoló fogót, csípő fogót meg a csavarhúzókat, addigra végeztem. :D

    A pumpa volt a hunyó. Sajnos. :(((

    A kertben menj neki baltával a száraz ágnak a gyümölcsfán. Nem biztos, hogy jó ötlet. Nagyobb kárt csinálsz mint hasznot. A fűrész pontosabb. És ha csak 1, 2 ágról van szó, nem megyek 50 + 50 m -t a fűrészért a műhelybe.

    Mindig nálad van az a balta, kombinált fogó, csavarhúzók, sörnyitó, konzervnyitó, olló, lyukasztó ár, stb.? A multi 220 - 270 g az oldalamon. Mindig ott van.

    Baltával nehéz a forró bögrét elvenni a tűz széléről. Túrabotot is pontosabb a fűrésszel lemetszeni. Sonkát, szalonnát, paprikát, paradicsomot, kenyeret, a multival is tudok szeletelni. Mini baltám nekem is van. 500 g -nál nem lehet nehezebb, ha túrázol. 10, 15, 20 cm átmérőjű fákat meg inkább valami rendesebb fűrésszel aprítok.

    A héten a TORX25 -ös csavart hogyan csavaroztad volna be? (Erről írtam pár napja.) Hazaugrasz a szerszámos ládáért. Vagy hívnál szerelőt, mert nem hagyhatod el az irodát. 2 csavar tartja az ajtóban, 1 a kilincset, 1 csavar pedig a zárat. 4 csavar ki, 4 csavar be.

Új hozzászólás Aktív témák