Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H-Zol

    senior tag

    válasz Dorian #13090 üzenetére

    Nállunk ilyen terülő borokát olyan 20 éve láttam , valaki valahonnan hozta és a temetőbe rá ültette a sírra , szép volt szépen terült egyik is meglátta , a másik is és szépen szaporodott , egymás után ültették az emberek , közbe szegény nagyanyám is megtudta és 3 kis tövet ültetett a sírra , jöt keresztanyám azt hitte , hogy a karácsonyi fenyő az és le hajított szerencsére :D
    Akinek be futotta a sírt utánna már csúnya lett , oldalt le lógott , de felfele is magasabb lett mint a kereszt és elkezdték nyírni minden irányba és erősödött , vastagodott , az első gond akkor jött amikor temetni kellett egy ilyen erősen befutott sírra , a végén már ahová nem is akartak temetni ott is ki akarták irtani , de olyan híre lett a faluban , hogy nem találtak embert , napszámost aki el vállalta volna , :N centiről centire ásó de a legfontosabb a csákány , lapát ott minden szerszám elő került , én nem csináltam ilyet szerencsére , hogy kereszttanyám ki dobta , de aki egyszer csinálta az többet nem vállalt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák