Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok!

    Kicsit beleszaladtam a HP késébe.
    Egy számítógépben kicseréltem a winyót az OS alatt. Természetesen, hogy ne legyen egyszerű ATA-ról S-ATA-ra lett cserélve a winyó, így xp javítótelepítést is kellett végezni, de működik az OS rendesen. Illetve a rohadék HP Image Zone kínlódott valami msi fájl után, amit nem talált meg az OfficeJet 5510-es telepítőlemezén sem.

    Mivel az OS indulásakor feldobott telepítő ablakból kilépve folyamatosan újra beindította egyből a telepítést, amit ugye nem tud végigcsinálni, fogtam és leszedtem az összes HP cuccot a gépről vezérlőpult->prg eltávolításánál. Gépet újraindítottam és próbáltam telepíteni ismét a nyomtatót, természetesen lekötve a gépről. Sajnálatosan a telepítő nem volt hajlandó elindulni.

    Ekkor letöltöttem netről az elérhető legújabb fullos meghajtót. Ezzel az előbbihez hasonlóan jártam. Kerítettem egy "removert" (OJJ5700_Scrubber_8.exe), amivel elvileg eltávolítottam minden maradványt, de újraindítás után ugyanúgy nem indul a telepítő.

    Lassan kezdem megunni a hp szoftveres hülyeségét. Remélem tudtok valami értelmeset mondani mi kínja lehet :R

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák