Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz78

    tag

    Sziasztok!

    Ez egy válasz sasfiok alább lévő, privátban küldött kérdésére egy HP LJ 4050TN nyomtatóval kapcsolatban:

    Az alábbi lépéseket kell megtenned:
    1. Kikapcsolod a nyomtatót.
    2. A "Select" gomb nyomvatartása közben bekapcsolod a nyomtatót, és addig nyomva tartod a "Select"-et amig azt nem írja ki a kijelzőn hogy "SELECT LANGUAGE" (Ha esetleg ez is német lenne akkor valami "blablabla SPRACHE" Nyelv/language/sprache, magyar/angol/német)
    3. Ez után elengeded, majd vársz amíg inicializál, majd kíírja hogy LANGUAGE=ENGLISH
    4. A Value +/- gombokkal beállítod az általad kívánt nyelvet, majd a Select gombbal elfogadod.(megjelenik egy csillag a nyelv mellett , ha jól csináltad) Ha szerencséd van van benne magyar is, de angol tuti.
    5. Ezután megnyomod a GO gombot, és kész.

    Egy kép a 4050 kezelő paneléről ha esetleg az is Német lenne:

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/120115/4050_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Üdv
    Gabesz

    "szia Gabesz!

    Láttam egy régebbi topikban, hogy foglalkozol hp nyomtatok javításával. Vagy féléve vettem egy hp 4050 TN számú hálózati nyomtatót. Használtan vettem, olcsón, egy baja van, hogy a nyelve azaz a nyomtató kijelzőjén a feliratok, kijelzések kizárólag német nyelven érhetőek el. Meg lehet-e oldani valahogy ennek a magyar nyelvű átalakítását? De jó volna angol is, azzal is elboldogulok, de ez a német megjegyezhetetlen sajnos. A magar volna a legjobb, mert a felhasználó nem tud semmiylen nyelven.

    Köszönöm, ha válaszolsz!"

    "Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

Új hozzászólás Aktív témák