Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sujit

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy Sennheiser HD202-t cserélnék le valami komolyabb cuccra, hozzáteszem ahhoz képest, hogy anno 7k körül vettem teljesen meg voltam vele elégedve, nagyon bejött. Az utóbbi időben viszont mintha már nem szólna olyan szépen mint korábban.

    Tehát az utódját keresem:
    - Otthon lenne használva
    - Elsődlegesen zenehallgatás, másodlagosan film (főleg rock, techno, pop zene)
    - Circumaural kialakítású legyen, mint a HD202.
    - Ha hangfalról hallgatok zenét akkor szeretem ha jót szól a mélynyomó, tehát azt mondanám, hogy mélyorientált legyen ő is.
    - Integrált hangkártyáról lenne használva (ASUS P5K lap)
    - Vezetékes természetesen
    - Először 15-20k-s max kategóriát gondoltam, de hosszútávra tervezek, ez a HD202 is már legalább 6 éve megy nálam, tehát elmennék 30k-ig is akár ha azt mondjátok ott már jóval komolyabb cuccot is kapok. Tehát Best buy érdekelne :D

    Előre is köszönöm a segítséget :R

  • Sujit

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy Sennheiser HD202-t cserélnék le valami komolyabb cuccra, hozzáteszem ahhoz képest, hogy anno 7k körül vettem teljesen meg voltam vele elégedve, nagyon bejött. Az utóbbi időben viszont mintha már nem szólna olyan szépen mint korábban.

    Tehát az utódját keresem:
    - Otthon lenne használva
    - Elsődlegesen zenehallgatás, másodlagosan film (főleg rock, techno, pop zene)
    - Circumaural kialakítású legyen, mint a HD202.
    - Ha hangfalról hallgatok zenét akkor szeretem ha jót szól a mélynyomó, tehát azt mondanám, hogy mélyorientált legyen ő is.
    - Integrált hangkártyáról lenne használva (ASUS P5K lap)
    - Vezetékes természetesen
    - Először 15-20k-s max kategóriát gondoltam, de hosszútávra tervezek, ez a HD202 is már legalább 6 éve megy nálam, tehát elmennék 30k-ig is akár ha azt mondjátok ott már jóval komolyabb cuccot is kapok. Tehát Best buy érdekelne :D

    Előre is köszönöm a segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák