Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yaastreet

    csendes tag

    Sziasztok!

    Éppen (kb 1 hónap review olvasgatás után) megrendeltem volna a slux hd330-asomat muzikerről, erre hívtak hogy, nincs, nem is lesz a következő jópár hónapban és különben is nem is árultak ilyet soha :((
    Kérdésem/kérésem annyi lenne, hogy tudnátok-e ajánlani helyette hasonló árkategóriában másik fejhallgatót, srh-440ig már nem akarok felmenni, mert hd-330 miatt berendeltem már egy xonar U1-et és a kettő együtt már húzós lenne.
    Tehát az ár 12-16K, nyitott/zárt részemről tökmindegy, circumaural, kábeles, mikrofon nélküli, ellenállás hangkari miatt lehet akár nagyobb is. Nem kéne feltétlenül mély túlsúlyosnak lennie, de kifejezetten unszimpatikus volt a shure-ról olvasni hogy mélyhiányos, szóval minimum a közepes szintet érje el. Zenehallgatásra (elektronikus, komolyzene, rnb)/filmnézésre használnám legfőképpen otthon, kisebb impedancia esetén akár utazás közben is (x10 mini pro-val) de ez nem annyira szempont, inkább szóljon szépen.
    Gondolkoztam egy olyan megoldáson, hogy lemondom a xonar u1-et és annak az árát is belefektetve rendelek egy srh-440-et (és talán szól olyan frankón h elfelejtem h kevés a mélye), de nem tudom eldönteni, hogy csak a telómmal mennyire szólna az szépen, előjönnének-e a pozitívumai. Telómon kívül egy integrált laptopkarival kínoznám... Szerintetek?
    Továbbá muzikernál néztem még a xonar U1 mellé egy Superlux HD-661 BK-t, viszont erről cserébe semmit nem tudok, milyen füles ez? Azon kívül h tök jól néz ki :D Vagy ebben az árban van számomra jobb választás?

    Előre is köszönöm a válaszokat / segítséget!

  • yaastreet

    csendes tag

    válasz Deadzone41 #7197 üzenetére

    első ránézésre nagyon jó darabnak tűnik, kényelmesnek is, masszívnak is és jól is néz ki mellesleg :) hnap szerintem olvasok róla pár tesztet
    ha jól számoltam 11ért tudnám lerendelni, az is teljesen jó.
    a hangjáról nem tudsz esetleg valamit? :)

  • yaastreet

    csendes tag

    válasz PuMbA #7202 üzenetére

    oks hogy próbáltad alaplapival, meg telóval, de szépen is szólt? értem én, hogy a jobb hangforrásért nem adnál lejjebb a fejhallgató minőségéből, de én pont attól félek hogy nem tudnám kihasználni a "jóságát" akkor meg mi értelme a 25K-s fülesnek ha úgy szól mint egy 10K-s.
    alaplapomat később megírom majd, most nem vagyok otthon és nincs nálam.

    oks, akkor nem kell félnem a mélyétől sem ezek szerint, én elég sok helyen azt olvastam hogy gyenge a mély a többi tartományhoz képest, bár az is lehet félreértettem az angol szöveget :D

  • yaastreet

    csendes tag

    válasz PuMbA #7214 üzenetére

    Vettem végül egy srh440-et... Kibontottam, bejárattam azóta hüledezek, sima integrált laptopkarival iszonyatossan szól, azóta bele vagyok szerelmesedve, szóval köszönöm szépen a segítséget! Pontosan ezt akartam venni :)
    Tudom nem itt a helye a kérdésnek, de esetleg ha valaki jártas a témában, telóra (droid2.1 rootolatlan) milyen flac lejátszó progikat ismertek/ajánlatok? feltettem egy poweramp-ot, 1 nappal később hasravágta magát license problémával, neten meg mindenhol rootolthoz való patch-et ajánlanak hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák