Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Hellosztok!

    Utcára szánt fülesek mai kínálatában nem vagyok annyira otthon, szóval egy tájékozottabb kolléga segítségét kérném.

    Kéne nekem egy füles az utcára, ami:

    -közép orientált/mély orientált/semleges (inkább a mély, de nem a tökéletes hangzás az első)

    -használat: főleg zene (rock, metal, classic, akusztikus, kis electro), de azért van egy hordozható tabom amin azért néha nézek filmet/játszom is.(ez tényleg csak másodlagos)

    -supraaural (utcára elég furán nézne ki szerintem egy batár nagy darab, szóval inkább egy kis kompakt kéne), zárt (fontos, nem akarom hogy a a bkv-n másnak is az én zenémet kelljen hallgatni! hordozható.

    -legyen strapabíró/hajtható. Sokat fogom hordozni. és igen nagy plusz ha összecsukható!

    -max ár 10 000-15 000, ideális ár: 5 000-10 000FT.

    -extra: Jól tartson! Elég nagy vehemenciával robogok néha az utcán (nekem a gyaloglás olyan mint sokaknak a kocogás), ezért olyan füles kell ami nem fog lecsúszni 2 lépés után. inkább szorítson hosszú távon, mintsem leessen rövid távon.

    -vezetékes felé hajlok, nem sok jó tapasztalatom van a vezeték nélküli fülesekkel, de ha van valami nagyon jó akkor az is jöhet.

    -NEM kell mikrofon,de nem hátrány. NEM kell a kábelen vezérlő, de nem hátrány.

    -rendelés: bárhonnan jöhet. Külföldi rendelés sem gond, de ebben az esetben vám+szállítás is legyen belekalkulálva a költségbe. Legideálisabb ha BP belvárosában át tudnám venni.

    -használtat nem biztos hogy akarok, bár ha jó állapotú, és alacsony árú akkor talán jöhet.

    -Megköszönném ha nem csak 1-1 fülest írnátok, hanem ha tudtok többről is ami belefér ebbe a kategóriába akkor jöhet mind, én még úgy is válogatok vásárlás előtt :)

    :R :R :R

  • Sotyks94

    aktív tag

    Sziasztok!

    Unalmamban nézegettem online webshoppokat, és találtam egy első pillantásra jónak tűnő fejest. Nincs sok forrás a neten, de az a pár pozitívan számol be róla. Röviden: fém+műbőr, supra, jackes, 20$.

    Nem elsődleges fülesként lenne használva, hanem tartaléknak, meg vivősnek. Melóba/egyetemre az ottani gépekhez vinném, meg néha utcára/ágyba lefekvéshez.

    Róla lenne szó. Máshol 30 és 50 usd között van, itt épp most 20$ a szürke (amúgy is az kéne nekem).

    Ha számításba vesszük kinézetet, azt hogy fém, és hogy nem kell annyira durva hangminőség akkor szerintetek jó ajánlat? Vagy ebben az árban van más ami hasonló paraméterekkel rendelkezik, de vélhetően jobb összességében? (nem csak a hangminőséget kérdezem. Bár fontos az is, de mivel ez cipelős füles lenne ezért az strapabíróság, és a dizájn is fontos.) Tudom hogy 5-10e fele már vannak elég jó hangminőségű fülesek, de azok legtöbbször a többi aspektusukban engednek le. Ha valaki tud olyat ami ilyen hordozós fülesnek tökéletes, max 5-7e FT körül, és a hangminősége is szép akkor azt azért szívesen várnám, de amúgy az általam linkelt jónak néz ki. (ha már hang akkor elsődlegesen U-s fekvésű kéne nekem metál/rock/akusztikus zenéhez)

    :R :R

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz .DLL #50844 üzenetére

    Köszi a tippet :R
    Azóta is erről olvasgatok és eléggé tetszetős kis masina, csak az utcán való viseléshez a mérete, forgathatóságának hiánya, és a táskában való hordozása aggaszt picit. Nem tudom erről van e valami tapasztalatod :)

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz Samtya #50848 üzenetére

    Nagy a kísértés. Lehet bevállalom ha más nem már csak a teszt kedvéért is. :)

Új hozzászólás Aktív témák