Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz p_adam #98040 üzenetére

    Nem dőlt el semmi, elsődlegesen a Kingsound érdekelt volna, de akkor ezek szerint nem érdemes vele foglalkozni.

    Általánosságban az elektrosztatikusokkal szerintem az a baj, hogy ami megfizethető, az vagy nem sokat ér vagy olyan régi, hogy egy időzített bomba. Az hogy 3-4-5 ezer euróért már van olyan Stax, ami összességében nem rossz, az engem egyelőre nem érint.

    Egyébként az általad és fericske által leírtakból el tudom dönteni, hogy ez nem az én világom. Csak gondoltam rákérdezek, mert a fejestalin többeknek is tetszett a kiállított Stax rendszer, magáról a Kingsound fejesről és erősítőről meg (majdnem) mindenhol ódákat zengenek. Utóbbi ára még egészen emészthető lenne, de így akkor tárgytalan.

    fehér_ember: próbáltam a saját DAC-os CompositeAmp-al, Fiio M11 Pro-val és PC-Audio GD NOS 11-el is az Edition XS-t. Talán a NOS 11-el a gyári 6.3-as kábelével jött ki a legkevésbé az a minimális élesség, gondolom a gyári kábel punnyasztott rajta annyit. Kár, mert egyébként remek fejes.

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák