Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz fattyu #92939 üzenetére

    Majd megunod idővel ;]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • Sinesol

    veterán

    válasz fattyu #92939 üzenetére

    Jó olvasni a beszámolódat, ez is megerősít abban, hogy a Dan Clark cuccok közt érdemes nézelődni, ha jelentős előrelépést akar az ember. A HD650 nekem is az egyik kedvencem, egyedül a mély és a tér terén lehet szerintem belekötni, ezeket meg elvileg orvosolják az új Dan Clark fejesek, miközbena tonalitás hasonlóan természetes.
    Sok helyen olvasni, hogy az egyik legjobb ár/érték arányú fejes a Noir még 1k euróért is. Rossz belegondolni, hogy milyen lehet az uj Stealth, amire 4k dolcsiert is azt mondják, hogy ujradefiniálja a high end fogalmát és hogy zártként minden tekintetben jobb tere van mint egy HD800-nak. :D

    dragon11: Kb. ugyanazt tudom mondani, mint korábban.

    Az MMX300 jó választás lehet. Habár mikis fejes mellé lehet jobb lenne inkább egy Schiit Fulla, ott van külön mikrofonbemenet is. Árban kb. ugyanannyira jön ki, igaz kevésbé izmos az erősítő része, de a 32 Ohmos MMX300-hoz bőven elég lesz az is. Igazából még a laptop kimenete is elég lehet, eleve ilyesmikhez tervezik, aztán ha mégsem elég, akkor utána is vehetsz külön erősítőt. Talán ez lenne a legbiztosabb választás, minőségi fejes minőségi mikivel.

    Alternativ lehetőségként ott van még mondjuk a Meze 99 Classics, óriási adag méllyel, ráadásul nagyon könnyen is hajtható, kipróbálhatod simán laptopról, valószínűleg azzal is teljesen elégedett leszel. Kell majd külön mikrofon, mert ezen nincs.

    A D7200 is jó lehet, kevésbé mélyhangsúlyos, de az is elég meleg hang, oda tud b.szni rendesen ha kell. Nagyon könnyen hajtható ez is, még egy telóról is relativekorrekt teljesitményre képes, szal egy gamer laptop erősített fejeskimenete valószínúleg bőven jó lehet, ha mégis hiányérzet lenne, akkor veszel hozzá majd valamit. Miki ehhez is kell majd külön, mert ezen sincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák