Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz HELLAFLUSH #92309 üzenetére

    Én Ugreen kábelekkel szoktam bohóckodni, de vegyesek a tapasztalatok. A sima gumirzott hosszabbító kábel évek óta bírja, de az alap szövet borítású pár hetet bírt. A farmer borításút kb. fél év után cseréltem vissza (most másfél éves, és azt használom éppen), mert EZ A FAJTA 6-7 hónap után el kezdett rakoncátlankodni. Sajnos a farmerrest már nem lehet kapni, USB kábelből még van, de AUX-ban már semmilyen faját nem látok. Amit utána jelöltem meg, azt is nagyon szeretem, ilyen keményebbnek érződő műanyag jellegű borítása van. Nem tudod össze gagalyítani, mert tök rugalmas az egész, mintha ki akarna folyamatosan egyenesedni. Idővel azért csökken a rugalmassága, de még most se gabalyodik. A dugó is jó látni, és a tapintása se gagyi. A fejeshallgónál lévő dugónál már érződött fél év után, hogy időnként érintkezési probléma van, ezért bevittem a céges géphez, és a másik végét dugtam a fejeshez. Vélhetően még pár hónapig így jó lesz. Utána meglátjuk, hogy javítom, vagy kuka.
    Pont az utóbb jelölt probléma miatt én is nézelődök pár napja kábel ügyben. Találtam is egy tök új fajta, aranyozott végű Ugreent, amire rá is kattantam. De nem kapkodok.
    Szóval én is várom az ajánlásokat.

    Eladó Meze 99 Neo + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák