Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz letoltobeze #88522 üzenetére

    Én csak a Sundara-t hallottam eddig, az a HD660s-hez képest nekem egy picit sok volt magasban, ezt leszámítva nagyon rendben volt, kiegyenlitett, részletes hang, jó térrel.
    A minősége szerintem teljesen rendben volt, egyedül a gumis kábel nem jött be.

    A Quad a beszámolók és tesztek alapján kb. az ellentét lehet, sötétbe húzó, kevésbé részletes, fun karakter. Anyagminősége valószínűleg elég jó, a Quad azert ismert régi név, az ilyenek eléggé adnak az anyagminőségre.

  • Exodius

    őstag

    válasz letoltobeze #88522 üzenetére

    A Sundara egy jól skálázódó fejhallgató, árkategóriájában az egyik legjobb az 500 dollár alatti szegmensben. Az anyagminősége is remek. Van is benne fém, mind a fejpánt, mind a kagylók szempontjából. Azt is mondhatnánk rá, hogy masszív.
    Az év jóformán minden napján akciós, a kezdeti 500 dolláros ára helyett 350-ért meg lehet kapni, open box-ban 300-ért. Annyiért legyalulja az azonos kategóriában levő konkurenseket. Ez elméletileg reakció volt az Audeze LCD-1-esére. Ezúton is köszönjünk. :D
    2017-2018-ban sok volt vele a QC, az elhaló bal driverekkel sok embernek meggyűjt a baja, de ezt azóta kiküszöbölték.
    Nekem egy éve van egy, szeretem. Ha minden igaz két héten belül kap majd egy erősítést (L30), és akkor megmutatja majd, hogy mennyi maradt benne, lévén még alul-teljesítve, olykor karcosan is, eléggé tetszik. Még akkor is tetszett, mikor a gyári párna jobban törte a fejem, azóta kapott egy Dekon-it, most-már nem töri, de a headband miatt szorítóbb a hatása. Szóval másképp kényelmetlen, de ez egyén-függő. A párna-csere mechanizmusáért kötél járna a mérnököknek. :P
    Egyébként egy természetes, nem igazán hangképbe belenyúlós fejes. Isten tudja miért, számomra valahol pont ezért nem sivár és unalmas. Valahogy megoldották, hogy zenei is legyen.

    QUAD-ERA1 hasonló bajnok, sokan szeretik, jó-pár ember számára endgame gyanús. Szerintem kényelmesebb lehet, mint a Sundara, de a hangját nem ismerem, csak reménykedek majd benne, hogy egyszer összehallgathatom. :)

Új hozzászólás Aktív témák