Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbencee

    tag

    válasz Pityu. #87937 üzenetére

    Szerintem túlbonyolítod már ezt az egészet, mivel onnan indultál, hogy nem vagy nagy zenehallgató, stb. és 5000Ft-ot szánsz a fejhallgatóra. Én így semmiképp sem ajánlom, hogy 20-25K-t költs fejhallgató erősítőkre. Ha nem vagy megelégedve a Lewitz-zel add el itt, vagy jófogáson, stb. vagy küldd vissza, muzikeren januárig van lehetőség visszaküldened, és válassz helyette az összefoglalóból egy mélytúlsúlyos (ha jól olvastam ezt szeretnéd) és könnyen hajtható fejest, ami tökéletesen jó lesz alaplapi ill. mobilos hangkártyával. (kb. az összes superlux, amiknél ott van hogy könnyen hajtható..)

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Pityu. #87937 üzenetére

    Megerősítem nbencee kolléga álláspontját. Valószínűleg egyébként pont annak a hangzása lenne szebb még jobban az erősítővel, amelyik fejesnek már most is jobban tetszik a hangja.
    Egyébként volt még egy eladó Soul a tiedén kívül az aprón, az 5ezerért volt fent, és most már nem látom, ha ez információ.
    A Lewitzet lehet, hogy könnyebben el tudod majd adni, mert jobban ismert. De nem akkor, amikor akciós az ára, hanem amikor 14.900.- lesz megint.

    #87936Kaci84: Az szokott lenni a fő irány (legalább is úgy emléXem), hogy célszerű nagyjából annyit költeni a forrásra, mint amennyit szánsz fejhallgatóra. Nálam ez nagyából úgy néz ki, hogy durván 32ezer volt a Loxjie D10, és 43ezer az X2HR. (A többi fejhallgató vagy olcsóbb volt, vagy ajándék, vagy rossz és megbütyköltem, stb.). Tervben van még egy Loxjie D30, de utána én meg fogok állni vsz. DAC/AMP ügyben. Nyitott fejhallgatóban se keresek mást, nagyon eltaláltam az X2HR-t. Egy zárt fejesre még lehet, hogy később költeni fogok, de nincs tervben.
    Én nem fogok 16ezret költeni egy tápra, vezetékre meg jó nekem az "átlag" minőség is. Én egyszerűen nem hallom ki, milyen különbség van egy réz meg egy ezüstözött kábel között. Lehet, hogy van valaki, lehet, hogy bemeséli magának. Nem tudom, nem is érdekel. Nekem kell (neked kell), hogy teszten. Nem a szomszédnak veszem. (Úgyse látja.)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák