Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz kromatika #86245 üzenetére

    Akkor még egyszer utoljára, hogy Neked is érhető legyen.

    De , a topik azért van, hogy egymástól segítséget kérjünk. Nem ezt kifogásoltam és most sem ezt kifogásolom. Amit kifogásoltam az az, amikor valaki azzal igazolja azt amit mond, hogy idősebb mint az akinek mondja. Konkrétan irreleváns, hogy mennyi ideje foglalkozik valaki hobbiból hifizéssel , mert az áthifizett évek egyáltalán nem növelik arányosan a hozzáértést. Ha te felteszel a fejedre most egy fejest és 30 évig hallgatod, akkor 30 év után ugyan elmondhatod magadról , hogy 30 éve fejhallgatózol de technikai értelemben a világon semmit nem tett hozzá ez a 30 év a hifizés SZAKMAI oldalához. Tehát utoljára : lehet valakinek igaza , lehet valaki tapasztalt , lehet valaki hozzáértő de ezek közül egyiket sem az határozza meg, hogy hány éve hallgat zenét.
    Annak a véleménye lehet iránymutató aki 40 éve szakmai szinten foglalkozik hifivel , annak a véleménye aki 40 éve hobbi szinten foglalkozik hifivel pont annyit ér mint az én véleményem, vagy a tied.
    A véleménnyel pedig a világon semmi probléma , de az vélemény nem pedig egy követendő tény vagy társai , az csak azt mutatja meg, hogy Te mit gondolsz.
    Én sem állok oda unokaöcsém elé, hogy figyi bro elég bányarém a barátnőd , hidd el nekem , én már 10 évvel régebb óta csajozok...

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák