Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodius

    őstag

    válasz niof #84127 üzenetére

    niof. Maximálisan egyet-értek veled, én is korábban említettem, hogy az elektronikus zenéket sokan stigmatizáljak annak megszületése és milyensége miatt, mert hallottak valamit, ami nem tetszett, ezért aztán az egész szar. Ez igen ostoba dolog és csőlátásra vall.
    Egy Autechre teljesen más mint egy Kraftwerk, egy Tim Hecker teljesen más mint egy Daft Punk, egy Massive Attack meg teljesen más mint a microhouse-os Pantha du Prince vagy egy Ricardo Villalobos vagy Flying Lotus. (:D)
    Ez is ugyanúgy zene irgalmatlan sok műfajjal stílussal, munkával, tehetséggel.

    Az elítélő kollégáknak csak annyit tudok ajánlani, hogy fedezzenek fel, mert matematikailag 100%-os az esély, hogy találnak majd olyat, ami után elgondolkoznak, hogy ezt hogy és milyen zene volt. :)
    A legelbas*ottab rock-zenekarok után sem temettem a rock-ot mert van azért köztük bőven jó, főleg ekkora szórásban.
    A jazz-ről ne is beszéljünk, aminek a fanbase mindig azzal jön, hogy azért nem tetszik neked, mert kevés vagy hozzá, NEM ÉRTED A JAZZT! Most rájuk mit mondjak? Ária zenehallgatók? :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák