Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Dorien #83012 üzenetére

    Neked hazudós, legtöbb embernek meg realisztikus, természetes. A HD600 meg olyannyira nem hazudós, hogy a legkevésbé hazudósak között van, tényleg nehéz mai kínálatból hasonlóan száraz hangot mondani. A Sennheiser-fóbiáddal én nem tudok mit kezdeni. Ha jól tudom, Bodz sem rajong értük, mégis képes reálisan elhelyezni őket. :R

    Amúgy, míg van a vintage Beyerem, nem váltanék HD600-ra, visszalépésként élném meg. A tónusuk elég hasonló, de nem ugyanúgy szólnak (pörgősebb, feszesebb a Beyer), pláne a terük nem ugyanolyan.

    [ Szerkesztve ]

  • kromatika

    veterán

    válasz Dorien #83012 üzenetére

    Ez nem igaz. Minden nap akusztikus hangszerek között vagyok kb 20 éve. Próbkon hallom,előadáson hallom,stb.. ráadásul úgy is hogy bent ülök a zenekarban,és sokszor kívülről is hallom a zenekarokat. HD600 nagyon ,nagyon jól adja vissza a hangszerek valódi karakterét. A hegedűjét, bőgő,a zongora stb..és ami a leg nehezebb,a fúvósokét, pl klarinét,oboa.HiFiman HE4XX volt nem egyszertöbb,láncról is.Nálam ,soha nem tudta vissza adni teljesen valósághűen,sem a hegedű,sem a zongora ,sem a klarinét karakterét. (A Saxafon-ról nem is beszélve ,mert az igen nehéz. Az komoly elektromos zongora gyártók is azon versengenek a felső kategóriában hogy kinek sikerül jobban,vissza adni a hang mellett lévő,levegős sercegést)Sőt 58X is valóságosabban adja vissza,hiába mondják sokan hogy neki kicsit sok a magas. Mégpedig azért,mert a hangszerek valós karakterének vissza adásához a közepek a leg fontosabbak.Azt meg a Sen 6 -os széria nagyon tudja.Még a 6XX is jól adja vissza,hiába van egy ici pici fátyol,de az is jobb ebben mint a 4XX. 4XX a középen kicsit üres,l,"normál" Természetesen ezt normál kevéssé színező láncban mondom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák