Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Jim74 #79173 üzenetére

    HUNRobar volt az első, aki itt a fórumon megemlítette az OneOdio Studio Pro-t, ő idő közben vett ugyanennek a márka BT-s verzióját, aminek a vékonyabb párnája van. Neki az utóbbi jobban bejött, mert abban elmondása alapján kevesebb a basszus.
    Én a vékonyabb párnás verzót nem próbáltam se a bluetooth-osat. Volt van egy összehasonlító teszt, ahol a kedves afroamerikai tesztelő ódákat zengett a Studio Pro-ról, de a BT-set elintézte azzal, hogy szemét (garbage szót használta).
    Mérget nem vennék rá, hogy csak a párna a különbség, de nem is foglalkoztam vele. Részemről a vastagabb párnás ajánlott, nagyon kényelmes és a hangja is abban rejlik. Próbáltam más párnákkal, főleg texillel, és csak rontottam vele.
    Amúgy kicsit nyers, de erősen V hangzású sok méllyel. De nem brummog, alaplapiról szebb mélyei vannak, mint a Sony MDR-1A-nak, pontosabban nem olyan lágy, de mélyebbre lemegy brummogás nélkül, pedig az nem egy liga. Erősítővel ez már nem áll meg, pedig csak egy 30 dolláros Tempotec Sonata HD-vel erölködök, de ha ennyi a keret, akkor erősítő amúgy se jön képbe.
    Ha nem teszik egyik vezeték se, akkor akármilyet rendelhetsz hozzá. Én egy ilyen 3m-es cipőfűzőt rendeltem.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák