Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz elprimo #78178 üzenetére

    Nem bonyolult pedig, utald át neki a pénzt és vegye meg saját névre és bankartyaval.

    Igen ez lenne a legtisztább, csak mint mondtam, nem valami számítógépes arc, meg lehet nem szívesen adná meg a bankkártya adatait. Az a helyzet, hogy a rokonom élettársa és kicsit kínos ilyet kérni, lehet hagyom a dolgot. Ezesetben ugrik a 20 dolláros kupon is, hisz az csak 23-áig érvényes. De tényleg ez a legbiztonságosabb és legtisztább. És előreutalással, mondjuk szerdáig megjön neki a pénz és megrendeli, biztos megérkezik még időben, a gyorsított postával, és 2 hét áll rendelkezésre. Itt inkább a feleség jöhet szóba, szerintem ő rendelget netől.

    A szállítási és számlázási cím nem véletlenül térhet el. Én már rengetegszer rendeltem másik címre saját nevemmel és nem én vettem át. Jó de itt az is van, hogy magyar bankkártyám van, meg 200.000 Ft-ról van szó. Ki tudja nem kezdenek szimatolni a yardok, az pedig iszonyat kínos lenne.

    Hajlok rá, hogy inkább veszek egy Clear-t használtan, ebayről, Európából. És akkor nincs vám, meg ÁFA, van egy most 320-ért. A Clear egyébként jobban tetszik, kicsit jobban is szól, külseje is szebb az én szememnek.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák