Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz gianni85 #74395 üzenetére

    130-ért is jó vétel.

    Csak Ausztrálián belül postázza ingyen.
    Ugyanaz a kettő.
    Nekem is még a Pandora nevű van.
    Azért kellett átnevezni, mert az első névválasztás után előkerült valaki, hogy már használja azt a nevet és levédte, ha jól tudom. A lényeg, hogy nem technológiai oka van a névváltásnak.

    Viszacsináltam kicsit eredetibe.
    Úgy nekem kicsit fényesebb, világosabb hangú mint amit kedvelek - bár a Focal Clear "szintjét" azért nem éri el, nekem az borzasztó valami - ezért is fejlesztgettem rajta.

    Visszajátszottam a fejlesztési sort:
    Egy jóféle rézkábel csere igencsak ráfér.
    Levesz a fényességből, kitisztítja a felső tartományt, jobbá válik a térérzet, mélyebbé, illetve talán mert vaskosabb kábelt kapott [link] az erő, lendület is több így, mintha erősítő is más lenne alatta.

    Az eredeti párnával nagyon jó mélyenergia van, de számomra zavaró volt még mindig a magastartomány fényessége, hiába javított rajta a kábel.
    Olvasatok után vettem hozzá házon belül egy Final C párnát, amivel a nagytesókat (8-10) adják.
    Nagyon jó közép és magastartományt kaptam vele, mintha balzsammal kenegette volna a dobhártyám zenehallgatás közben, viszont a hőn szeretett mélyenergiák elvesztek vele, a bugi kiment belőle, úgyhogy itt mentem tovább.

    Szintén olvasatok után vettem hozzá egy ZMF ORI párnát.
    Na ő lett végül a befutó.
    Éppencsak nincs meg benne a stock párna mélyenergiája és éppencsak nincs meg a C párna finom közepe és magasa, de tényleg csak éppen.
    Viszont a térérzet tágabb lett, kevésbé közvetlen, középre fókuszált előadásmód, tiszta magastartomány, még mindig édes középtartomány és mintha részletesebb mélyeket kapnék.

Új hozzászólás Aktív témák