Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz_23

    tag

    válasz ferzoli #62825 üzenetére

    Logitech UE6000:
    Körítés:
    Szép belső UE doboz, fekete és némi lila dizájnnal, mágneses záródással.
    Benne egy igényes 3,5-es osztó és egy szintén fekete-lila színkombós neoprén hordtáska, amibenvan egy kis oldalzseb a levehető kábelnak.
    Összeszerelési minőség kitűnő. Tényleg nagyon tetszetős a megjelenése (szerintem). Matt fekete fejpánt alján puha párnázással, és csillogó fehér műanyag burkolattal oldalt, szálcsiszolt UE logóval. Puha közepes méretű circum műbőr párnák, melyek kényelmesnek is.Az izoláció elég jó, szorítóerő közepes.

    A NC része számomra bullshit (de nem is ez vezérelt amikor a buy gombra klikkeltem). Olyan mintha egy loudness gombot kapcsolgatnék. :D Vicces!
    1 óra bejáratás után:
    Várakozásomnak megfelelően ez bizony egy mélyorientált fejhallgató a szó pozitív értelmében. A Magnat lzr 580-hoz képest hangban és minőségben is feljebb pozicionálnám, ráadásul kényelmesebb is.
    Tere nem túl nagy, de ez még változhat. Szépen simul a hangja 1 óra után, még kicsit a mélyek remélem mérséklődnek.
    Felbontása meglepetésemre elég nagy. Egy "fun" fejest látszik kibontakozni, amely nem veti meg a mélyeket.

    "Lánc" :DDD : Pc (foobar)-Logilink ua0211.
    Szerintem maradni fog esti ágyban hallgatózáshoz (honor6-neutron-smsl x4). :C
    Lehet, hogy kedvet kapok a nagytesóhoz?

    Egyszóval nem csalódtam. Szerintem 54 eurót vígan megér ez a szépség. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák