Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz emiki6 #58926 üzenetére

    Bár most arra jutottam, hogy kell legalább két fejes, amiket néha váltogatok. Már huzamosabb ideig hallgatom a DT880-at és így megszoktam az előnyeit, amik ezáltal már nem ragadtatnak el, viszont zavarni kezdenek a hátrányai (Ugyanez volt az elődjével, az SRH840-nel is, nomeg annak az elődjével, ami a cloud), hogyha ilyenkor cserélek, akkor a másik előnyei elbűvölnek és nem foglalkozom a hátrányaival, mert jobban szórakoztat az "új" hangzás. Aztán ahogy szokom hozzá a másikhoz úgy szokom el az egyiktől és szépen lassan közelítek ahhoz a ponthoz, ahonnan már érdemes visszaváltani a másikról az egyikre kezdve újra mindent. :)

    Ez talán akkor lehetne kiküszöbölhető, ha megtalálnám a számomra tökéletes fejest, ami nem is biztos, hogy létezik, továbbá ahogy változok én úgy változik az is, hogy mi a tökéletes. :K

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák