Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz gixxer-tomee #43227 üzenetére

    Akkor az M30x is, a Pro-80 félék is és az M40x is tetszeni fog. M30x ugyan világosabb hangú, de megvan a mély-tartomány is rendesen (nem úgy, mint az M20x-ben), és szerintem az M40x is megér 35k-t, mert rendesen ott vannak a részletek, és elég élvezhető karaktere van, nem bántó, egyébként volt hogy láttam akcióban 30k-ért is, ha egy ilyet kifogsz, az császár. Az ATH-k kipróbálhatók pl. a Fejhallgatoplaza-ban.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

  • s4tch

    veterán

    válasz gixxer-tomee #43227 üzenetére

    Hasonló cipőben jártam pár hónapja. Számtalan elolvasott teszt, topik után azt se tudtam, mit akarok. Tudod, mi segített? A hallgatózás. Olvastam, hogy a közelben nincs neked hallgatható üzlet. Én is vidéken lakom, most vettem otthonra egy valagnyi hifis cuccot (hálózati lejátszó, hangfal, fejhallgató, DAC/erősítő), fel kellett mennem Bp-re a tapasztalatokért, de megérte. A DAC kivételével mindent meg tudtam hallgatni. Meg lehet venni vakon bármilyen fejest leírások, fórumos vélemények alapján, de dönteni leginkább a hallgatózás segít. Azt gyorsan hadd tegyem hozzá, hogy az itteni szakik füle elég tapasztalt, és a szavakkal sem a jó-rossz-kevés-sok tengelyen bánnak, szóval ha mindenképp ajánlás alapján szeretnél vásárolni, akkor sem feltétlenül jársz rosszul, de a legjobbat akkor tennéd magaddal, ha elmennél fülelni. A mélyeken nem gondolkodni kell, hanem meghallgatni, hogy eleget produkál-e belőlük az a fejes, amit kinéztél.

    Egyébként az M40x szerintem jó cucc az áráért. Kiegyenlítettebb, számomra kevésbé tolakodó, mint az M50x. Ha inkább mélybe húzó hangzást szeretnél, akkor az M40x-nél olcsóbb fejesek közül szerintem leginkább a CAL! lehet a megfelelő választás.

Új hozzászólás Aktív témák