Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bargyu

    tag

    válasz schawo #27267 üzenetére

    Schawo: Mikor azt írja, hogy: "Szerintem inkább megszívtad, nem pedig szerencse a HD800 a te esetedben.", akkor a mondat alanya a személy, ráadásul a "te esetedben" rész ezt még jobban kihangsúlyozza, a mondat alanyát konkrétan megnevezi.

    SsPL711: Flame-et ne indíts, mert már sikerült. Te tettél sértő megjegyzést rám és ezt elintézted azzal, hogy fátylat rá. Ez azért nem a legelegánsabb megoldás, bár részemről betudom megbocsátható emberi hibának, tehát nem fogok ezért rád haragudni. Az más kérdés, hogy a megjegyzéseddel nem értek egyet, de a személyt különválasztom. Ezt tudom neked is javasolni.

    Rosszindulatú megjegyzéseket én is tehetek: általában ugyanazok, ugyanazokat a fejhallgatókat ajánlják, ugyanazoktól a kereskedőktől. Vannak tisztelt fórumozók, akiknek a 320kbps felvétel is teljesen megfelelő, pedig már egy közepes rendszernél is ordít a különbség. A lejátszókról szóló vitában volt, aki az MQnplayert javasolta, amit és akit negatívan ítéltek meg ezért, pedig tényleg ez most a legjobb lejátszó. A "profik" jó része pedig azt sem tudta mi az az OCC eljárás és miért ezek a legjobb minőségű kábelek.

    Ettől függetlenül szívesen olvasom a topikot és annak reményében osztom meg véleményemet, hogy van akinek segíteni tudok vele.

Új hozzászólás Aktív témák