Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz #16820480 #21832 üzenetére

    Végig olvasva az eddigi hozzászólásokat Szerintem:

    Amit érdemes bekalkulálni:
    Zárt fejes soha nem lesz Nyitott! Később ha nyugisabb helyre költözöl akkor igazán örülnél majd egy nyitottnak és ehelyett van agy ~200k-s zárt fejesed... Ha ott van egy Shure 535 a zsebedben akkor én mellé nem vennék egy zárt fejeset :R
    Amíg erősen nem zavarsz másokat addig miért érdekel hogy kifelé hangos? :)

    Szerintem a nyitott a járható út:

    Ami ajánlatos Beyerdynamic DT990E 250Ohm (Ha a 600-as tetszett ez se lesz rossz és szerintem még a kis AK100-al meg is fog szólalni. ) Vagy T90 (Nekem nagyon nagy kedvenc 100k körül egyértelmű befutó nyitottban)
    Mielőtt bárki felhozná Sennheiser HD700-at felejtsd el :DD
    AKG K701 nem rossz de nem olyan tér érzetet ad amit megszoktál mindenképp meg kell hallgatni mielőtt választanád és az zicher hogy AK100 nem tudná meghajtani.
    Ha sony PHA-2vel szemezgetsz akkor viszont ne aggódj szerintem mert a PHA-1 a 600Ohm-os Beyereimet totál jól még böszme hangosan is meghajt és a DT990 is meg a DT770 is nagyon jó hangú vele. (Ha erre jársz meghallgathatod :) )
    PHA-2 K701-et is szerintem megtudná hajtani korrekten. De majd erről a hét végén lehet többet tudok mondani, hogy AKG+ PHA-1 hogy viszonyul egymáshoz.. (Hamarosan jön hozzám egy Sextett ... :DD )
    Az AD2000X ha viszont ennyire tetszik akkor miért nem azt veszed? Slusz passz... Ahhoz kell utána majd választani erősítőt igaz, de az már könnyebben fog menni szerintem. De sokkal több basszus nem lesz azt jó ha észben tartod maximum a fesszessége a pontossága javul a basszusnak. :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák