Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz whatnot #17370 üzenetére

    rövid kábel zsebbe.
    Nem szivatunk. az egyetlen megvételre érdemes vezetéktelen fejes a sennheiser rs220. Legalábbis ez lenni a konszenzus. Az pedig hangja alapján vállalható de botrány drága.

    Egyszerűen 50ért már lehet tök jó vezetékes fejest venni. wirelesst nem lehet amire azt mondanánk emészthető hangja van.

    Vagyis kb mindegy mit veszel. szar és szar között tudsz választani.

    Vezetékes vagy vezeték nélküli?
    VEZETÉKES. Kizárólag VEZETÉKES. A vezeték nélküli megoldások képtelenek felvenni a versenyt azonos áron madzagos rokonaikkal. Zajosak, szakadozik a kapcsolat a vevővel, de ezektől eltekintve az általános hangminőség is sokkal rosszabb. Hogy mégis melyik a kevésbé rossz ezek közül? Sajnos elég hiányosak a tapasztalok a topikban, a minél jobb hang élvez prioritást, tehát nem értünk hozzá, nincsenek ilyen irányú tapasztalataink. Tényleg az a legegyszerűbb, ha meg sem veszed őket, úgyis a vezetékes a jobb választás.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • #71562240

    törölt tag

    válasz whatnot #17370 üzenetére

    Kérdés: Elolvastam az összefoglalót, látom, csak vezetékessel foglalkoztok, de nekem vezetéknélküli kell, milyet ajánlotok?
    Válasz: Ez a topik csak zenehallgatásra való, vezetékes fejhallgatókkal foglalkozik.
    Kérdés: Persze, olvastam, de nekem vezetéknélküli kell, milyet ajánlotok?
    Válasz: Ez a topik csak zenehallgatásra való, vezetékes fejhallgatókkal foglalkozik.
    Kérdés: Jó, mondom, hogy olvastam, de mégiscsak ajánljatok vezetéknélkülit.
    Válasz: Ez a topik csak zenehallgatásra való, vezetékes fejhallgatókkal foglalkozik.
    Kérdés: Igen, igen, de mégis ajánljatok vezetéknélkülit.
    Válasz: Ez a topik csak zenehallgatásra való, vezetékes fejhallgatókkal foglalkozik.
    Kérdés: Jó, ezt már sokszor elmondtad, de miért nem lehet megérteni, hogy nekem vezetéknélküli kell, mindenképpen?
    Válasz: Ez a topik csak zenehallgatásra való, vezetékes fejhallgatókkal foglalkozik.
    Kérdés: Nem igaz, hogy nem lehet megérteni, hogy nekem fontos, hogy vezetéknélküli legyen...

    [ Szerkesztve ]

  • .DLL

    veterán

    válasz whatnot #17370 üzenetére

    Na a lényeg az, hogy ajánlana itt bárki jót, ha lenne, de mivel nincs, ezért nem is foglalkozik velük a topik törzskara.

    Tehát ebben a topikban nagyon tapasztalat sincs velük; rendben, egy kérdést megért, de innentől csak az játszik, hogy bemész 1-2 elektronikai áruházba és meghallgatod a kiállított vez.nlk. fejhallgatókat.
    - - - - - - - - - - -
    Én a minap voltam a MM-ban hallgatózni, és amit sajnálattal láttam, hogy 1-2 kivétellel csak zárt fejhallgatók voltak kiállítva. :( Pedig én nyitott párti vagyok, legalábbis otthonra. De legalább kipróbálhattam egy Amperiort. :3

    Szerk.: Hopsz, közben már jöttek hozzászólások...

    További szerk.: És az durva, hogy én eddig azt hittem, hogy AZ az első HSZ? Csak meg lett oldva, hogy az első, mint egy excel táblázatnál fix és mindig ott van legfelül. :D

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák