Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz guppy #13518 üzenetére

    Én se szeretek velem vitatkozni. (Veled inkább.)

    Kammerer-monológ, gyengébb idegzetűek kerüljék.
    A kolléga megkérdezte, hogy ez a KLEER ez egy valami, vagy csak marketingmaszlag. Én kinyilvánítottam, hogy marketingmaszlag. Másik kolléga linkelt két dokumentumot "ellenbizonyítékként", ám ezek ha már valamit bizonyítanak, akkor azt, hogy marketingmaszlag, hiszen nem említtetik bennük semmi újdonság arra vonatkozólag, hogy a KLEER révén valamiben is megváltozott volna a fejhallgatók vezetéknélküli átviteli technológiája. Te szintén linkeltél egy anyagot, ami megintcsak csupa olyasmit említ, ami eddig is létezett, amit eddig is használtak, megengedem, ez a mai technológiai élvonal, de semmi újdonság. Én ugyan be tudom bizonyítani valaminek e nemlétét is, például akár bármiféle isten nemlétét is, de bizonyítani mégiscsak valaminek a létét illik, felmutatván, hogy itt van, lássátok. Akár az általad linkelt anyagban is, mi olyan tényező van, ami eddig nem létezett, amit eddig nem használtak, ami a KLEER által fedeztetett volna fel? Semmi olyan nincs. A KLEER az eddig létezett technológiáknak egyfajta csoportosítása, még az se nagyon mondható, hogy egyedi csoportosítása, de ha a csoportosítást egyedinek vesszük is, akkor is csak az eddig létezett technológiák csoportosítása, megtámogatva marketingmaszlaggal, hogy úgy látszódjék, mintha történt volna valami. Annyi történt, hogy a Sennheisernél létrehozták a már jó ideje létezett technológiák egy olyan csoportosítását, amiről úgy gondolják, hogy újdonságként, azaz KLEER-ként tüntethető fel. Ha azt írnák vele kapcsolatban, hogy ez a mai technológiai élvonal egy praktikus csoportosítása, akkor rábólintanék, hogy nagyjából igaz.
    Mi is a KLEER? 2,4 GHz-en működő rádiófrekvenciás wifi "architektúra" egyfajta csomagolásban, megtámogatva néhány szolgáltatással, amiről úgy gondolták a Sennheisernél, hogy jól mutat mellé. De hol az újdonság? Nektek kéne kiemelni, hogy hol az újdonság? Én végigismételhetném az anyagokban feltupírozott összes felsorolást, és kipipálgathatnánk közösen, hogy igen, ez eddig is volt, igen, ez is volt, meg ez is volt...
    Az általatok belinkelt anyagok ugyanolyan struktúrájúak, és ugyanolyan tartalmúak, mint mikor Horst Fuchs a Teleshopban elordibálja, az adott termék kapcsán, hogy bezzeg az eddigi hasonló termékek így meg úgy mag amúgy, de bezzeg a KLEER Super 2013 aztán most megmutatja... Marketingmaszlag. Ez nem KLEER technológia, hanem 2,4GHz-en működő rádiófrekvenciás wifi, amihez hozzárendeltek néhány ismert szolgáltatást és elnevezték KLEER technológiának. Minden egyes eleme eddig is létezett, és nem is tegnap óta. Még egy hasonlat: a hollywoodi filmek is ugyebár úgy készülnek, hogy adott korszakban van száz séma, ezekből a sémákból minden filmhez kiválogatnak 10-15-öt, és összerakják egy filmmé. A KLEER is így készült, az ismert sémákból kiválogattak néhányat, és egyberakták.

    (#13519) bmakszim Lásd fenn. Nem bluetooth, természetesen. "Szóval te szerinted az eddig alkalmazott rádiófrekvenciás, vagy bluetooth-on keresztül történő hangátvitel semmiben nem különbözik a KLEERtől." Így van, ezt eredetileg én is így egy mondatban mondtam, a hitetlenkedések miatt jött a fenti monológ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák