Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    válasz SirRasor #110686 üzenetére

    Igen láttam, de, hogy honnan hozzák volt kérdéses az áfa, vám miatt. Néha ezek a kiírások nem egyenlők azzal, hogy onnan is hozzák, csak azt, hogy oda is hajlandó szállítani meg foglalkozni vele a cég/gyártó. Akkor náluk ezt jelenti, köszi. :)

    Az csak egy példa volt, pont az volt megnyitva. :) És jól mondod, többek szerint a magasok bántóak lehetnek egyeseknek az XS-hez képest. Miközben másoknak az XS is "metallic planar treble" stb. Minél többet olvasok erről a kettőről egyre inkább azt érzem, hogy már fogalmam sincs melyiket érdemes kipróbálnom. Kb. lehetetlen így vásárolni, ez már csak arról szól melyikről győzőm meg magam. És lehet a másik sokkal jobb az ízlésemnek. De tudjuk, hogy ez egy ilyen kávéház. Most arra vadászok melyik megy mélyebbre, melyiknek jobb a mélye számomra és az lesz a befutó, minden mást próbálok ignorálni. Én alapvetően érzékeny vagyok a magas hangokra, de egy HE560-nal is elvoltam. Néha nem bírt magával, de a mélyei kárpótoltak.

    bbuffy: Itthon az első találat 275 ezerért árulja. Google most 349 usd-t 125,500 huf-ra vált, van némi árkülönbség. :Y Az 1000 USD áthúzva akkor nem csali. Sokszor(több helyen ezzel trükköznek) akció után is pl. 375 dollár lenne az ára az akciós 349 után..

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák