Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz kNG #100714 üzenetére

    A lánc egy Topping DX3 Pro+, mögötte egy Myryad Z40 erősítő, normális USB és RCA kábelekkel.

    A HD600-ammal nagyon jól szólt abban a 2-3 órában, amíg nem tört meg a kábele. HD650 kábellel hajtom a fejest, így melegebben szól, mint a saját kábelével, és nem annyira sterilen, igaz nem is annyira gyors. Az erősítő mindenképpen melegít a hangon. Elvileg jövő hét elején megjön az új kábel, szóval össze is tudom majd hasonlítani a HD560s-el.

    Hosszabb távon amúgy a Magni3-ra tervezem kötni a DAC-ot, az hasonlóan meleg, mint a Z40, csak nem annyira "zsíros". Viszont a Z40 túl nagy az asztalomra, a másik kettő meg elfér a monitor alatt. Majd kipróbálom a Topping fejes kimenetét is, de azzal valamivel halványabb volt a HD600, és a DT770Pro is.

    Nem vagyok basshead. Pár éve Black Friday-on vettem egy M50x-et, de vissza kellett küldenem pár nap után, mert hányingerem volt a sok mélytől. Pedig az még egy világosabb erősítőn ment. Szeretem, ha érzem a mélyet, de igazság szerint már a DT770Pro is kicsit sok a Z40-en, és éppen elég a Magni3-on. Annál több mély nem kell, mert hosszú távon "lebutít". Tudom, sokan ezt szeretik, én nem igazán.

    #100711 Ba cy lus: köszi, én is azt olvastam, hogy jó forrásról a HD560s részletesebb, a Fidelio inkább "bármiről" zenehallgatásnál jobb, mivel színesebb a hangja. Bármire van egy bluetooth PXC550II-m, abban van elég mély, viszont azt nem is használom egyben fél óránál többet.

    #100713 Gzula[HUN]: igen, ezt emelték ki többen, hogy "színesebb". Meg persze tartósabb. Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert most olyan jó áron van, és ha egyértelműen jobb, akkor lecsapnék rá.

Új hozzászólás Aktív témák