Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz szakibá... #94038 üzenetére

    " Nem a videó minősége a lényeg, hanem hogy mekkora a KÜLÖNBSÉG az eredetihez képest."

    Bocsi, de elgurult a gyógyszerem. :)) Szóval különbséget, nem nagy kunszt csinálni EQ-val, ez láthatóan sikerült a pasasnak, de hogy jobb lett-e?! Szerintem nem.

    A lapos frekvenciaválasz elsődlegességéről, mint a legfőbb minőségi mutatóról meg megvan a saját kis véleményem, ami nyilvánvalóan nem egyezik a többségével sem, nem hogy a Tieddel.

    Mindenesetre úgy látom, hogy a szakmabeliek, értsd hangmérnökök közt sincs minden kérdésben egyetértés, mondom ezt annak a fényében, hogy az általam linkelt tananyagot én legalábbis elolvastam, - és amiből egyértelműen kitűnik hogy a fejhallgató EQ-zása, saját képre hangolása nem megoldható azzal a módszerrel, amit a pasas ajánlgatott, és amit Te meg helyesnek ítéltél.

    Minden esetre tudd, hogy nem sértésnek szántam a linket, csak nem számítottam arra, hogy ennyire nincs egyetértés még a hangmérnökök közt sem.

    Na mindegy megint tanultam valamit. :R

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák