Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz fericske #93720 üzenetére

    Hifiman Jade2: már hallottam róla a neten korábban is, a vélemények vegyesek róla.

    De persze nekem is hallanom kéne, akkor tudnám igazán véleményezni, elhiszem hogy neked nagyon tetszett.
    -------------------------------
    Szerintem csak egy SR-007 lenne nekem egyfajta reális előrelépés, de előbb hallanom kéne. De csakis ha valami akció / használt, és eladom akkor a Sennheisert, mert nem kicsit drága mulatság, főleg a megfelelő energizer megtalálása jó áron, jó minőségben ami kihívás. Ahhoz tényleg el kell határoznia magát az embernek.
    -----------------------------
    Amúgy még ezt dobta nekem a youtube nemrég: [link]

    Gondoltam de jó, talán érdekel, de sajnos hiába fejlesztettek rajta, javult a frekvenciagörbe, de cserébe zártabb hangzású lett. Az egyik kezével ad a másikkal meg elvesz.

    Amúgy az Arya-ban a vokálokat kicsit mesterkéltnek véltem, annyira nem estem tőle hanyatt a HD800S után. Egy szintet képviselnek azért nagyjából, kis jóindulattal. Ha mondjuk nem hallgattam volna ennyit előtte a Sennheisert, akkor lehet hanyatt estem volna :D

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák