Új hozzászólás Aktív témák

  • CoroStar86

    aktív tag

    Ajjaj, a DAC-topikban is nálam robbant be a bomba... :( Mondtam, a DAC/AMP kombóhoz sem ragaszkodom, de itthoni és külföldi tesztek alapján ár/érték-arány bajnok a Topping, a kismillió szolgáltatás is mellettük szól. De, néztem Audeze LCD-ket is meg Final Audio Pandora-t is, de ezekről még keveset olvastam. DAC-téren még RME-ADI 2 Pro-n is gondolkodom, amellé talán még külön erősítő sem kellene. A Seni 880S legendásan lutri erősítéséről már hallottam, mostanában egyre inkább az Arya felé húz a szívem. Bár sokak szerint az Anandához képest nem éri meg a felárat. Egy dolog biztos: vásárlás előtt a komplett, bejáratott láncot mindenképp meg szeretném hallgatni majd valahol.

    Szerk: úgy gondolom, hogy először fejest kellene választani, utána egy ahhoz illő DAC/AMP-ot, Félmilliós fejest az ember nem akar már 1-2 évente cserélgetni, az már kb végállomás szint. DAC/AMP-ból meg tudjuk ugye, hogy a csillagos ég a határ. Fejesből is egy Focal Utopia lenne az álom, de az még igencsak odébb van... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák