Új hozzászólás Aktív témák

  • nbencee

    tag

    Sziasztok! Mivel már több mint egy éve nem volt frissítve az ajánlott fejhallgatók összefoglaló, nagyon döntésképtelen vagyok, és hátha tudtok segíteni. Nagyon megtetszettek a Superlux fejesek, csupa jókat olvasni róluk, könnyen beszerezhető, szóval szeretnék egyet venni, meghallgatni sajnos ebben a covidos időszakban esélytelen, így csak rátok számíthatok :D Az összefoglaló poszton milliószor végigmentem az ajánlott darabokon, és nem tudok egyszerűen dönteni

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    otthon
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    zenehallgatás, esetleg filmezés.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    nem számít az ár, legalábbis nem ez alapján szeretnék dönteni, ahogy néztem a "legdrágább" superluxok is megállnak 20-25 körül, de lehet nem voltam elég alapos
    4.) Új vagy használt?
    új
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    mindenképpen circumaural, a hang után a kényelem lenne még nagyon fontos, szeretnék végre egy kényelmes fejest, amit 2-3 óráig el tudok viselni
    6.) Zárt vagy nyitott?
    inkább zárt, de nyitott vagyok a nyitottra is
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    NE legyen mélytúlsúlyos, nem szeretnék sok basszust, inkább valami kellemes hangot preferálnék, ami nem túl fárasztó, de nem is unalmasan lapos "stúdiós"
    8.) Honnan vásárolnál?
    mindegy
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    alaplapi hangkártya erősítővel turbózva, de igazából gondolkozom hogy ha megtalálnék egy beleszeretem fejhallgatót, akkor vennék hozzá egy DAC - AMP -ot (pl. Sonata HD Pro-ról jókat olvasok)

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák