Új hozzászólás Aktív témák

  • szatocs

    őstag

    Sziasztok újra, régen írtam már ide (persze vissza-vissza olvasgattam :) ).

    Két dolgot nézegettem mostanában, az egyik a Beyerdynamic 990 pro-ja, ezt viszont most napolom is egyből, ára miatt egyelőre még nem fér bele, a 910 DTX is kiszolgál most, és amúgy sem úsznám meg csak ezzel, mert kéne egy DAC is hozzá. (Valamint még annak sem sikerült utána néznem, hogy pl az FIIO E17 mondjuk telefonról milyen minőséget ad, mi határozza meg a lejátszott zene minőségét, gondolom a telefon ilyenkor, vagy ha szgépről usb-n keresztül jön a zene, akkor a hangkártya is befolyásol-e vagy ilyenkor a DAC csinálja az érdemi munkát. De ez most nem is lényeges, messze vagyok még ettől.)

    A másik dolog viszont, munkahelyre kéne egy költségkímélő megoldás, mivel ott nem tudok nyitott fejhallgatót használni, nehogy zavarjak valakit, a fülhallgató meg se nem szól jól, se nem kényelmes számomra, elkezdtem nézelődni a csodás maxellek irányába. :)
    Konkrétan a Retro DJ és az Audio Wild van a porondon, kezemben még nem tartottam egyiket sem és nem is hallgattam őket, de 4-5k körül valószínűleg a kettő közül fogok választani. Melyik ajánlott inkább? Szemüveges vagyok, ez lehet meg is pecsételi majd a sorsukat, ha nem tudom úgy felhelyezni, hogy ne bántsák a fülem. A retro dj talán visszafogottabbnak tűnik, az audio wild viszont jobban összerakottnak. Aki próbálta már mindkettőt, az mit tapasztalt?
    A hallgatott zenék elég vegyesek, van komolyzene, ambient, drum and bass, vocal trance, és az alternatív minden létező ága. Tudom, hogy ezek inkább mélysúlyosak, de nincs bajom a basszussal, ha érdemben akarok zenét hallgatni, úgyis otthon teszem majd, nyitott fejhallgatóval.

    És egy utolsó kérdés, van-e valahol most akármelyik leárazva. :D

    [ Szerkesztve ]

    === Szatocs ===

Új hozzászólás Aktív témák