Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz akva #72953 üzenetére

    Teljesen jó ehhez a kialakításhoz. A Massdrop oldalán kell kiválasztanod, hogy melyik típushoz kell, és természetesen az ennek megfelelőt fogják küldeni.

    A HD650-em még a régi típus (fekete belsős), kicsit viseltes, lapult párnával vettem használtan, szóval csak arról tudok nyilatkozni, ahhoz képest milyen lett. Picit javult a szub mélytartomány definiálhatósága, illetve pontossága, egy picit jobb lett a tér. Ez utóbbi valószínűleg azért, mert fizikailag messzebb került a fülemtől a driver. De olyan horror különbségre ne gondolj! Viszont ami miatt nagyon megérte, sokkal, de sokkal kényelmesebb, mint a gyári párna! Teljesen máshogy fekszik fel, ezért a nyomás máshogy oszlik el a fejeden, ez miatt nekem kényelmesebb lett. Ráadásul, most össze tudom vetni a friss, ropogós HD58X párnájával is, ami őszintén szólva, kicsit kényelmetlen, mert kicsit kemény. Pár óra használat után már igazgatni kell. Viszont az Elite Velour-os HD650 nagyjából reggeltől-estig rajtam lehet, nem kell hozzányúlni, szinte el is felejtem sokszor, hogy a fejemen van. :K

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák