Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz szajbergyere #725 üzenetére

    Most nem nagyon érek rá visszaolvasni, hogy leírtad-e mik az elvárásaid egy fejessel kapcs.ban, vagy hogy az Általad említett fejesben mennyire volt jó basszus meg ilyenek, de amiről én véleményt tudok mondani, az az Audio Technica ATH SJ 55, amire a sok basszus, és csilingelő magas hangok jellemzőek. Nekem ilyen van(csak kicsit elcsesztem vele) és egyszerűen imádom a hangját! Szintén 10-15k körül van az ára a Beyerdynamic DT 235-nek, ami szintén nagyon jó fejesnek mondható ár/hangzás arányában.

    De a többiek biztos tudnak mást is ajánlani

    Szerk.: Az Au Technica nagyon könnyen hajtható, a Veyer-ről sajna nem tudok nyilatkozni. De szerintem ezzel se lehet gond.

    Am itt egy Beyerdynamic DT 235 teszt, amit pár nappal ez előtt taliztam, érdemes elolvasni.

    És ha már a DT 235-nél tartunk... Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a DT 235 és a DT 235 SW között mi a különbség? :F Azon kívül, hogy az egyiknek a pánt részén fehérrel van felírva a beyerdynamic (((( logo, a másikon meg krómmal... :F Mind a kettőt kipróbáltam a Media Marktba, de különbséget nem igazán vettem észre...

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák