Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz Mamuska #71203 üzenetére

    Érdemes lehet, főleg ha jó áron jutsz hozzá.
    Cardas az all-time favorit Sennheiserekhez. A régebbi (szürke) is jó, a Clear egy picivel még jobb.
    A Furutechen a csatik jók, de a kábel szerintem túlárazott.
    A Nordost Heimdall-t nem hallottam, pedig nekem van HD-800-am is. Nekem nem tűnt úgy mintha különösebben nagy hírneve lenne, az ára miatt meg nem is fogallkoztam vele. Harmad áron kipróbálnám...
    Reális árú és jó kábelek még a Forza Audio kábelei, és mivel EU-n belüliek, nincs vám/áfa probléma.
    Vannak még jó hírnevű kábelek (Moon Audio, Norne Audio, stb.), de azok általában EU-n kívüliek.
    Szintén járható út a saját készítés. Jó litz kábelt és jó csatlakozókat egyaránt lehet venni online.

    Mindazonáltal nagy változást ne várj. Ha a Dac-ot vagy a fejhallgató erősítőd 150eFt alatti, akkor én inkább azok upgradejére gyűjtenék a helyedben.

    Szerk:
    (#71204) -FreaK-: Nekem van hozzá többféle kábelem is hozzá. Ezért tudom hogy van különbség, de nem nagy. A rendszerben az aktív elemek cseréje általában nagyobb változást okoz.

    (#71205) emiki6: Ezek pont híresek arról hogy a Sennheiser ócska kábelt ad hozzájuk. Működik és strapabíró, de hangminőségre csak szo-szo. A cseréjük változtat annyit mint mondjuk egy interconnect csere.

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák