Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Bodz #64668 üzenetére

    Aha. Remek. Ezt is meg kellett tapasztalni. :D

    Közben megfogalmazódott egy kis összehasonlítás a HD650/6xx vonalon.
    A hangjuk az elvileg ugyanaz, de a HD650 már nincs nálam, meg be volt járatva, ez meg ugye nem. A head-fi-s review-k kitérnek rá, hogy ugyan elvileg ugyanaz, de mégis látható némi különbség a két frequency response chart között. Ezt egyrészt betudnám a bejáratottsági szintnek, mert a kábelnek, de arról kicsit lejjebb.
    Most elolvastam tüzetesen head-fi-n az összehasonlítást és ott is írják, hogy gyengébbnek hat a műanyag body. Lehet csak azért, mert nem kapta meg azt a fényes felületkezelést, hanem inkább matt, de a HD600/650-hez képest mindenképpen gagyibb hatást kelt megfogdosva. Remélhetőleg ez nem befolyásolja a tartósságot. Olyan érzésem van amúgy, mintha minden anyagból eggyel "gyengébbet" használtak volna leszámítva a kötelezőket.
    A kábel egy rövidebb 3,5"-osban végződő, amit nem is értek a 300 Ohm mellett, de mindegy. :N Egyértelműen spórolni akartak ezen, de szerintem hibás volt a megközelítés. Az eredeti 650-es kábel viszonylag hosszú, hajlékony és 6,3"-ban végződik. Nagyon jó minőségű cucc szerintem, és nem is drága, mivel láttam már itthon 3000,- körül. Ha a 650-et meg a 6xx-et is a saját kábelének kábelükkel mérték le, akkor az simán hozhatott be különbségeket.

    Ami viszont bejön az ez a sötétkék (szinte fekete) design. Marha jól néz ki. :D

    Ennyi.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák