Új hozzászólás Aktív témák

  • ferzoli

    Ármester

    válasz Dave™ #60330 üzenetére

    Ma délután befutott nekem is az amazonos NAD HP50.

    Külső:

    Mikor rendeltem már csak 2db használt volt, leírások alapján sérült dobozzal, a fejesen pedig elől-hátul, alul-felül kisebb nagyobb karcok. Ennek ellenére megrendeltem, az itteni ajánlások alapján gondoltam a hangzás miatt megéri a leharcolt külső ellenére is.
    Hatalmas pozitív csalódás, az amúgy minőségi dobozon van ugyan néhány karc, de magán a fejesen nagyítóval keresve se találni semmit, makulátlan állapotú, minden tartozékkal együtt.
    A zongoralakk engem nem zavar, a fejes összességében minőségi benyomást kelt. Tükörben nem néztem hogy áll, de nekem nincs kis fejem, szemüveges is vagyok, de sikerült kényelmesen beállítani.

    Hang:

    Hangzás remek, már első hallgatásra is. Azt hozzá teszem, hogy nekem nincs nagy tapasztalatom fejesekkel, egy nyitott AD500X mellé érkezett. Korg dac 100m-el hallgattam, illetve kipróbáltam Sense V1-el is, ezzel eggyel dögösebben szól, de hosszútávon a korg-gal magában hallgathatóbb lesz úgy érzem. Van még egy Musiland 01 mark2 is, azzal is majd kipóbálom.

    Röviden ennyi, ezúton is köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmet. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák