Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz capulet75 #48660 üzenetére

    Ez 3, teljesen különböző árkategória... Én túlnyomó részt rockot hallgatok, az alábbiak jöttek be:
    - Shure SRH840: stúdió fejes, kicsit túl analitikus, van egy enyhe magas kiemelése, de elég lapos a frekimenete, kényelmes, bár kissé izzadós
    - Beyer DT770: V karakter, ezt nem fogja mindenki szeretni. Viszont iszonyú kényelmes.
    - Nad Viso HP50: végül ezt vettem meg, ebben a mezőnyben szerintem elég erős cucc. Az összes többiben találtam valamit, ami miatt nem tetszett, ez viszont egész nap a fejemen lehet, hangilag és kényelmileg is akármeddig el tudom viselni. Ja, és telefonról is lazán hajtható.

    Amit még esetleg érdemes lenne megnézned, az az Audio-Technica MSR7, ami baromi kényelmes (dizájnra Sony MDR1 koppintás, a Sony talán még kényelmesebb, több a mélye, viszont nem elég feszes rockhoz), bár hangilag kicsit lassúcska volt nekem rockhoz, és az alja sem volt kielégítő (ettől még sokaknak tetszik), vagy a CAL!, ami az árához képest kiemelkedően jó szerintem. A Sennheiser Momentum over-ear verziója sem rossz, korrekt a felépítése, ennek sem idegesítő a hangja, ezt is kifejezetten hordozhatónak tervezték.

    Ami ebből viszonylag kevés kompromisszummal hordozható méret, az a Nad és a Momentum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák