Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz bajnokpityu #442 üzenetére

    Az zajszűrős AT (ANC9) tényleg meglepően jó lett. És működik is.

    A másik relatíve kellemes meglepetés a legnagyobb Dr. Dre volt (Pro). Végre készítettek egy olyan fülest, ami nem fog két hét múlva magától széttörni, és a hangja is egész fogyasztható olyanoknak, akik nagyon szeretik a mélyeket. Az új sorozat (most már csak Monster néven) viszont nem lett az igazi. Próbálták kicsit csökkenteni a mély kiemelést, de ez rengeteg áldozattal járt, a 90k-s, kapcsolható zajszűrős modell (Inspiration) is akkorát torzít a közepén, hogy az kellemetlen. Cserébe a zajszűrő legalább jól működik (nem úgy mint a Studiónál).

    Meghallgattam az Aiaiai vízálló változatát (Capital) is. A valaha hallott legborzalmasabb hang érkezett belőle. El se tudtam képzelni, hogy ilyen egyáltalán létezik. Simán alulmúlja az összes Dre, Skullcandy fülest, de a világon bármit 1000 Ft fölött. Nem tudom, hogy gondolták.

    Az új HD25 formájú Sennheiser Ampeior komolyan hallgatható darab lett, sokkal jobb, mint a 25 széria bármelyik tagja. Hangban sokkal jobb a Momentumnál (ami szóra sem érdemes), csak sajnos teljes mértékben örökölte a HD25 durva kényelmetlenségét.

    A HD700-ért nagy kár volt. 50-ért is drága lenne. A HD650 3x körberöhögi, ami továbbra is az egyik legjobban sikerült füles.

    Az AT W5000 és W3000 voltak a fény az éjszakában a fejhallgatós vonalon. Sajnos se AD900, se AD2000 nem volt kiállítva, a többi olcsó AT pedig a szóra sem érdemes kategória. Persze nem Beats szint, de pl az M30 nálam még a HD201 szintet se üti meg.

    Se Beyer, se Shure, se AKG, se B&W, se Focal, szóval a füles részleg elég sivár lett.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák