Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz mcs #33982 üzenetére

    Szia.

    Nekem van egy ilyen darabom. Viszont nem tudom az általad említetthez viszonyítani. Amit tudok, róla, hogy igen szépen hozza a mélyeket. Ugyan mélytúlsúlysnak tartja szinte mindenki. Egy opa2134PA-l szerelt átalakított Canamp-l volt szerencsém kipróbálni a múlt héten. Bizony mivel az erősítő nem kíméletes a zenék hibáival voltak olyan zenék amiknél ez a mélytúlsúlyosság durván ki is jött, de nagyrészben szerintem egyáltalán nem veszélyesen mélytónusú. A másik pc amin még kipróbáltam azon csak hangdobozokkal hallgatok inkább zenét és tényleg csak kipróbáltam azon is, hogy hogyan szól, abba a gépbe egy Xonar DS hangkártya (ebben nincs fejeserősítő) van OPAGREEN by BKERCSO tuninggal, így is teljesen jól meg volt hajtva de már abszolút nem volt mélytúlsúlyos. A hangjához hozzá tartozik az is, hogy kicsit sem ilyeszthető el a mélyorientált zenéktől, nagyon jól szólaltatja meg őket is, a közepekkel és a magasakkal sincs sok problémája. Bár utóbbi ha "csendesen" hallgatod a zenét akkor kevésnek tűnhet, míg a mélyek valóban tolakodnak.

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák