Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Colnago #19853 üzenetére

    Hogy mi a jó segítség...
    Nem csak hogy "nem ilyen egyszerű megválaszolni" a feltett "kérdéseidet", hanem ebben az általános formában nem is lehet, főleg a második hozzászólásod-belieket. Miféle fejhallgató, miféle fülhallgató, miféle mobiltelefon, mit jelent az, hogy jobban szól...?
    Ez egy hobbifórum, a "kérdéseidet" ellenben minimum harmincoldalas tanulmányban, de még inkább egy nagymonográfiában lehetne körüljárni, amely mű részben éppen azt mutatná meg, hogy miért kezelhetetlen-értelmezhetetlen a "kérdésed" ebben az általános formában. A jó kérdezéshez is kell egy bizonyos fokú tudás. A hifiben nincsenek "A" megoldások, csak különféle paraméterek mentén való különféle kompromisszumok. Sokféle kompromisszum, sokféle paraméter mentén.
    Mondom, körül lehetne járni a naív kérdésedet, sok-sok oldalon.

    Az én véleményem egyébként az, hogy azonos árkategóriában a fejhallgatók általában jobban szólnak, mint a fülhallgatók, mert a fejhallgatók egy fokkal kevésbé elrugaszkodottak a valóságtól.
    Már korábban leírtam itt többször:
    Hangverseny vs. hangdoboz = valóság vs. játék.
    Hangdoboz vs. fejhallgató = valóság vs. játék.
    Fejhallgató vs. fülhallgató = valóság vs. játék.

    Az első három kérdésedre pedig pontos választ adtam: nem, nem, nem - kivéve amikor igen.

    Olvasgass, művelődj, nincs instant válasz ilyen "kérdésekre".
    Vagy kérdezz konkrétabban, kezelhetőbben, körüljártabban.

Új hozzászólás Aktív témák