Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    Péntek reggel borzasztó felismerésre ébredtem az audiopartner-nél...
    Elmentem a HD580-asomhoz venni fém rácsot (tök jól néz ki) és venni egy HD650/balanced kábelt, mert hogy most már van gyári sennheiser.
    Na most mikor elővették a dobozt és megláttam, hogy a kábel egy sima jack-es HD650 kábel csupán a végén egy sennheiser feliratos xlr csatival rákérdeztem az árára... 54000ft... Na elgurult a gyógyszerem és vettem még egy sima jack-es HD650-es kábelt vettem rá egy neutrik xlr csatit és kijöttem anyagáron 5500-ból és megkaptam ugyanazt... Ez brutális...
    Viszont akinek van balanced out fejes kivezetésű erősítője (vagy dualmono tudtommal ilyen csak nekem van :DD ) annak nagyon megéri ilyen balanced XLR csatis kábelt beszereznie! TÉNYLEG!
    Így ajánlom, hogy vegyen még egy sima jack-es HD650-es kábelt 3500ért és egy sima neutrik 4pines XLR csatit 2000ért azt bumm forraszd össze és van egy 54000forintos kábeled :C
    Röhejes...
    Akinek esetleg kell ilyen annak még össze is hegesztem forrasztás nélkül :DD khm hegeszteni is megint csak én tudok tudtommal...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák