Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucutheone

    csendes tag

    Szevasztok!!
    Segítsetek plzz egeret akarok venni de egyszer nem tudom milyet vegyek. Lachessis,dav2,,steelseries ikarin gondolkozok de egyszerűen nem tudok düllőre jutni mert tesztekbe is mindenhol csak azt mondják hogy kitünő mindegyik!!! Fps játékokhoz használnám low senstiven, ezért hajlok da fele, de mivel kis tenyerem van fogásra lachessis jobban kézre áll, mindhárom ugyanannyi egér paddal kb úgyhogy ár se dönt nagyon. Ikariról mondjuk eddig még egy rossz szót se hallottam, olvastam, csak kinézete nem jön be. Microsoft 1.1 es egeret használok most, mindenki azt mondja ez a legjobb egér ergonomiailag, erre a formára épül sok egér,de mivel kis tenyerem van , így kinyújtva vannak az újaim hamar megfájdul és egy idő után emelésnél már nagyon kényelmetlen és elfárad a kezem!! 1.1 elött logitechem volt utánna szponzortól kaptam egy cybersnipát (ami egy rakat fos!!) és ezután jött a microsoft ami a mai napig is kitünő állapotba van de már elegem van hogy három óra játék után görcsölő kézzel hagyom abba a játékot. Valaki igazán felálíthatna már egy egér toplistát
    Volt már nova raider, speedlink batlepadom, és razer xact egér padom. nova raidert szponzor adta de sajna kis mérete miatt nem sokra használtam, bár pontoságrá jó volt de kicsit nehezen csúszott rajt az egér. Xact razer gyártmány de nekem nagyon nem jött be, zselés csuklótámasz nem volt kényelmes, méretre se volt elég és szedéskor nagyon idegesíttő volt hangja és az érzés hogy kemény egérpad (pörgős játéknál már szóltak hogy nem lehetne halkabban ráadásul mérgembe kicsit rásóztam vele cybersnipával és meg is halt ott helyben:S.Nekem a legmeglepöbb a speedlink egérpad volt ami árához és méretéhez képest nagyon jó pad optikai egérhez (lézer nemszerette:S) csak gyenge anyagminősége nem jött be (pár hónap alatt a müanyag réteg megrepedezett, eldeformálodott ).
    Valaki irjon egy püt aki jártas az egerekben hogy melyik egér lenne a legjobb, illetve melyik egér és egérpad kombó a leggyilkosabb low sensen!!!
    Előre is thx aki tud dobni pár hasznos infót!!

Új hozzászólás Aktív témák