Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tomi_Sci #9209 üzenetére

    Egen, Mantis top 3.

    1) Allsop Raindrop GigaPad XL
    2) Everglide Titan MonsterMat
    3) Razer Mantis Speed / Control

    Nálam 5 éves korában került nyugdíjazásra - viszont ha csak casual játszogattam volna + hétköznapi felhasználás, még bele lehetett volna tenni 1-2-3 évet simán, mert ANNYIRA nem volt lelakva.

    Szerintem ezekhez képest kb. minden más junk-kategória, ha minden szempontot figyelembe veszünk.
    Ez a kijelentés talán némelyekből vad ellenállást vált ki, szóval inkább úgy mondom, hogy van a legfelsőbb szövet / Fibertek echelon (ezek) és van minden más.

    Persze az 1)-es kivételével (na az se minden sarki zöldségesnél) a trió manapság már a beszerezhetetlen kategória, csak, hogy jó legyen. Bánom is, hogy anno nem tankoltam fel mindegyikből legalább 3-4 darabot.

    Ha hasonló minőséget akarsz újonan, rendelj egy Allsop-ot (persze, ha nem olyan hulladék egered van, ami a szabályosan váltakozó mintától kikészül). A vicc, hogy szotyiáron van, csak a szállítás miatt nem lesz olcsó, de minden fillért megér. Ha vigyázol rá, az átlag hasznos élettartam legalább 6-8 év imo. Egy Logi MX300-zal dream team. : > Ha majd valamikor lesz némi fölös gempám, egy egészséges 2 darabot majd én is idehurcoltatok.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák