Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DroneZ^

    őstag

    válasz inkubator #1006 üzenetére

    én inkább a mantis speed-et ajánlom, (van controlom is) idegesitő vele hogy lyukacsos, darabosan csuszik, érezhető a lyuk amikor mozgatod az egeret, és rontja a csuszást, te is azt irtad hogy csusszon rendesen, tehát speed-et ajánlom. Bár a control jobb valamivel rántásokban de egy idö után elfáraszt a kevésbé csúszós felület. Teflon sajna kell rá, de elkopni nemfog johamar... szövetpadokra csak a hyperglide-ot ajánlom mert a pl a szövetre kitalált keményebb glidz szalag széle felhajlik, karmolni fogja a padod és megőrülsz, szoval 1 hyperglideot veszel, benne 2 garnitura, és jo évekig nem fog elkopni

    Ha nagyon csúszásra mész, akkor Steelpad SS de elkopik, hasonlo az Exact mat. Méginkább hasonlo a func 1030. MX518-al mindet probáltam amit irtam, MX518 kis talpain méginkább érezmni a mantis control lyukacsait, szóval speed lesz a Te padod, a kemény müanyag padok sokkal bosszantóbbak, mint ezek a hangtalan szövetek, csuklódnak is sokkal elviselhetöbb és nem kopik. De 2-3 évig, rendszeres tefloncserével birják a müanyag padok, üveget ne vegyél, mert nagyon idegesitö hogy kemény, mint a gyámánt és rettentöen hider, legteflon éhesebb padok! De próba után dől el melyik pad is illik a stílusodhoz leginkább... Vidd be az egered, vegyél ott helyben Hyperglide-ot rá, és kipróbálod az összes paddal, hát persze hogy a pixelben, máshol nemtudsz ennyi padot kipróbálni, röviden ennyi:D

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák