Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    Úgy alakult, hogy szembejött egy Steelseries QCK+ PUBG MIRAMAR EDITION, ami alapvetően passzol a mostani asztali színek közé. Nem volt tervben csere (nem is gondolom, hogy cserélné), de a Kodiak Limited-re ráfér a tisztítás. :U
    Eléggé elszoktam a nem varrott, Steelseries padoktól, de ez egy ideje már csuklómat fedve egerezem, így csak az egér viselkedéséből adodik az érzeti különbség, mert a bőröm nem ér a padhoz. A használat paracord-os és (jaffa) teflon talpas G102-vel történik.
    Először is a negatívumokkal
    - Nem annyira szép a minta rajta. Enyhén fakó és közelről nézve "pixeles" hatást kelt, ami a pad textúrázottságából adódik.
    - Nem simul ki (szerintem az életben). Óriás csalódás, hogy még most is ilyen barom módon csomagolják a padokat (kivétel ez alól: Kodiak padok és Zowie új padjai).
    - Hepehupás itt-ott. Ez ahogy nézem jellemzője a vastagabb padoknak, de akkor is zavaró.
    - nem varrott, úgyhogy a széle zavaró tud lenni.

    Pozitívumok
    - Közepes gyorsaság jellemzi, ami a Kodiak Limited-hez képest kicsit gyorsabb. Mondjuk el tudnék képzelni egy fokkal gyorsabb felületet is.
    - Kellemes látványt nyújt az asztalon. Pofásak ezek a nem fekete padok.
    - A textúrázottsága nagyon szép, még szabad szemmel is látható, így akár az esetleges sérülések is könnyedén felvedezhetőek.
    - Alapvetően egységes a felület, ami ha 100%-osan kisimulna elég kellemes volna.

    Még mindig jó padok ezek a QCK+-ok. Teljes árát szerintem nem éri meg, de egy akcióban jó vétel lehet.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák