Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szuperzacskó

    csendes tag

    válasz ADAM1337 #2274 üzenetére

    Fel van frissítve a Crysis 1.3-ig míg a Warheadnak tudtommal nincs patch-e.

    Nos ledaráltam a drivereket még a realtek-ét is (Driversweeper; Driver Cleaner Pro; CCleaner) és feltettem a 10.5 hotfixet. Nos játszottam a Warehead-vel és kifagyott megint, de most láttam, hogy a HD 4870 hátulján az egyik led világított, majd reset után 10-6 aticatalyst appprofiles feltelepítettem (Itt szeretném megkérdezni mivel, hogy hotfixet raktam fel és alapból ilyenkor AMD könytárat hozz létre a Catalyst, 10.6-os CFx optimalizálás pedig rendesen ATi könyvtárat és abba telepíti a dolgot. Ez gond a drivernek vagy nem?) utána is fagyizott de most nem világított led. Szerintem van 1 érzésem, hogy a HD 4870 lesz a ludas. Mivel én voltam a 4870-nek az első tulaja a következőket csinálta: mindig felhördült 1-2szer a ventilátora ilyenkor ált-ban megakadt a játék egy pillanatra. Szerintem nincs normálisan optimalizálva a ventilátor kezelése. Most mind2 VGA 65%-on hajtja ventilátort. Visszatérve a 4870-re míg a Catalyst alapállapotban a ventilátor használatát 0%-on hajtja, addig az everestben a következő érték olvasható 800 rmp.

    Nos mint fentiekben is írtam szerintem a HD 4870 lesz a ludas, de további tanácsokat is szívesen elfogadok.

    Üdv: Szuperzacskó

    Carpe Diem

Új hozzászólás Aktív témák