Új hozzászólás Aktív témák

  • kokoato

    aktív tag

    válasz gombcomp #885 üzenetére

    Hali!

    Én egy 4870x2-est hajtok. Valószinű, hogy az 5xxx széria az irány de szerintem még nem most. Egy 5870 lássuk be, 100k-ba kerül ma átlagban a hazai forgalmazóknál. Ha kijön az x2, akkor az mennyi lesz? Ha abból indulunk ki hogy 2 db 5870 200k, akkor az x2 180k lesz? Emlékezzünk csak mikor kijött a 4870x2! Ha valaki egy 5870 cf konfigot szeretne, annak milliomosnak kell lennie, mert egy meglévő konfigot nem elég csak a két vga-val tuningolni, valszeg lesz vonzata, pl tápot kell cserélni, és kell proci is amivel hajtani lehet. Én magamból indulok ki, és inkább a 4870x2 mellé beteszek még egy 4870-est cf-be.Most nézzük meg ezt:

    Szerintem az előbb említett verzió simán felveszi a versenyt az 5870-el, sőt a 4870x2 több helyen, ha nem is sokkal, de jobb! Aztán ha valami game nem megy 80 fps-el, csal 60-nal, akkor nem verem a fejem a falba, mert lássuk be, 80 vagy 60 fps teljesen mindegy! Az pedig igaz, hogy mai áron számolva, egy 4870x2+4870 cf pontosan annyiból jön ki, mint egy sima 5870. Ja hogy nem lesz dx11? Akkor nem lesz! Annyira sok game még nincs a piacon hogy megérné beruházni rá! Egyébként, mi az a látvány amit pl egy dirt tipusú játékban észreveszel, mint különbséget, mikor nyomod ezerrel? Szebb a füst, vagy szebb a por amikor murván mész? Van aki ezt nézi, mikor nyomja a gázt?
    Itt a [link] ahonnan a képet beraktam, mindenki nézze meg, és döntse el, hogy melyik a jobb ár/teljesítmény arányban! Ez persze azokra nem vonatkozik, akik megengedhetnek magunak ekkora beruházást!

    Üdv mindenkinek!

    ... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

Új hozzászólás Aktív témák